خدمات دیوار سبز ضیااکو

دیوار سبز

ما در ضیااکو چه می کنیم

ما تیم متشکل از کارشناسان اجرا، تصحیح و نگهداری گیاهان را به کار می گیریم که برای اطمینان از اینکه فضای سبز شما همیشه بی عیب و نقص به نظر می رسد کار می کنند.

خدمات دیوار سبز از اجرا و نگهداری ما متناسب با نیازهای شما برای خانه های مسکونی، فروشگاه ها و سایر ساختمان های تجاری و ساختمان های اداری طراحی شده است

پروژه ی دیوار سبز در سراسر کشور
0 +
شهر ایران
0
مترمربع اجرای دیوار سبز
0 +
قرارداد مراقبت و نگهداری از گیاهان
0 +
دیوار سبز

طراحی و اجرای دیوار سبز

تهیه و اجرای شاسی کشی و زیرسازی دیوار سبز / تهیه و کاشت گیاهان در کیسه کاشت و جایگذاری در دیوار سبز / تهیه و اجرای تاسیسات آبیاری هوشمند و منبع جمع آوری آب

محصول خانگی "متاکس"

مراقبت و نگهداری از گیاهان

 ارائه خدمات ضمانت نگهداری از گیاهان به مدت سه ماه با نیروهای متخصص که شامل : تزریق و محلول پاشی مواد غذایی ماکرو و میکرو / محلول پاشی اسیدهای آمینه و محلول های رشد،هرس / بازدید کارشناس و چک نمودن عملکرد سیستم و آبیاری / بازدید کارشناس از شرایط رش گیاهان / قارچ کشی و آفت زدایی / تامین مواد غذایی ماکرو + میکرو و
محلول های رشد

چرا ضیااکو بهترین است

ما در ضیااکو معتقدیم استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت ، وجود نیروهای متخصص در هر بخشی و انجام تمام عملیات با بالاترین کیفیت وظیفه ی ما در برابر شماست و آنچه ما را متمایز می کند چیز دیگری است:

نگاه هنری ما

HTML Editor - Full Version

ما گیاهان را موجودات زنده ای می بینیم که میتوانند یک اثرهنری متفاوتی ایجاد کنند. اثری که می تواند علاوه بر زیبایی ، زمان را نیز در خود دخیل کند. زمانی که تمام تجربیات ما در این دنیا بر اساس آن تعریف شده است.

3ماه مراقبت رایگان

HTML Editor - Full Version

  • بازدید کارشناس از شرایط رشد گیاهان
  • تزریق و محلول پاشی مواد غذایی ماکرو و میکرو
  • هرس و بهبود ظاهر گیاهان
  • بررسی عملکرد سیستم آبیاری
  • قارچ کشی و آفت زدایی

گلخانه‌ی هیدروپونیک

HTML Editor - Full Version

  • آماده سازی گیاهان پیش از کاشت
  • بررسی سلامت گیاهان
  • عدم وارد شدن شوک پس از کاشت
  • پایین آوردن ریسک
  • تحقیق و بررسی گیاهان جدید

دیگران در مورد ما چه می گویند

اضافه شدن دیوار سبز به فضای نشیمن منزلمون باعث شده که طوطی من در طول روز بیشتر وقت خود را کنار این فضای دلنشین بگذراند و حس واقعی یک منظر سبز را به فضا اضافه کرده است
خانم رضایی
خانه دار
در این همهمه فضاهای شهری،همیشه وقتی میخوام از این ازدحام فرار کنم به فضای سبزی که داخل تراسم طراحی و اجرا شده پناه میبرم .ارتباط با طبیعت همیشه بهترین راهکار برای رسیدن به ارامش است.
دکتر بخشی زاده
مهندس معمار

سوالات رایج شما

فعالیت اصلی ضیااکو چیست؟

 مجری دیوار سبز هیدروپونیک و ارائه خدمات مشاوره و مراقبت و نگهداری از دیوار سبز و گیاهان

برای تهیه محصولات مختلف چه مراحلی طی می شود؟

شما میتوانید به صورت حضوری یا از طریق اینستاگرام و واتساپ، فرایند خریدتان را آغاز کنید. نیروهای ضیااکو با توجه به نیاز شما و شرایط محیطی که دارید، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهند داد.بعد از نیازسنجی و انتخاب نهایی، نیروهای متخصص ضیااکو برای اجرای سبزینگی شما در سریع ترین زمان ممکن رجوع می کنند.

هزینه تهیه و اجرای پروژه ها چگونه محاسبه می شود؟

هزینه طراحیها بر اساس متراژ و حجم طراحیهای موردنیاز تعیین خواهد شد. هزینه های اجرایی هم به صورت درصد پیمانکاری محاسبه خواهد شد.
در این فرایند، مشاوره اولیه و تحلیل سایت بدون هزینه است. بنابراین برای مشاوره میتوانید با شماره های مشخص شده
در وبسایت تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید.

ضیااکو فقط در زمینه دیوار سبز فعالیت دارد؟

خیر. طراحی فضای سبز، لنداسکیپ و محوطهسازی، شامل طراحی روف گاردن، تراس، باغ، ویل و حیاط و همینطور نگهداری گیاهان فضای داخلی را به طور کامل انجام می دهد.

با ما در تماس باشید

ارتباط با ما در واتس اپ

09352214543

درخواست تماس با شما