دیواز سبز هواوی دیوار سبز و فیلتر کردن فضای زندگی دیوار سبز دیوار سبز دیوار سبز
نام پروژه

دیوار سبز هوآوی با همکاری شرکت فراصنعت جدار

کارفرما

شرکت هوآوی

نوع سیستم

هیدروپونیک

ابعاد

75 مترمربع

وضعیت

ساخته شده

Category
تجاری, داخلی, هیدروپونیک
Tags
پوشش گیاهی, دکوراسیون, دیوار سبز, نمای سبز
About This Project

دیوار سبز هوآوی با همکاری شرکت طراحی سبز

دارای ابعادی به اندازه 75 متر مربع می باشد که تقریبا  2000 عدد بوته گیاه با استفاده سیستم هیدروپونیک با تکنیک ضیااکو  کاشته شده است.
دیوار سبز که به عنوان دیوار زنده شناخته میشوند، سیستم های ساختاری هستند که به دیوارهای داخلی و خارجی متصل می شوند و سطوح دیوار را به باغ های عمودی بی نظیری تبدیل می کنند.

و همچنین فضای داخلی را جذاب تر می کنند و کیفیت هوا را بهبود می بخشند.
دیوار سبز ما تکه ای از طبیعت است که محیط اداری آرام تر و پاکیزه تر را ایجاد می کند.

گیاهان در فضای اداری دارای سه مزیت اصلی می باشد:
گیاهان کیفیت هوا در یک اتاق را بهبود می بخشند. آنها آلاینده ها و ترکیبات فرار را در هوا کاهش می دهند و همچنین باعث کاهش گرد وغبار که عامل ایجاد آلرژی های مختلف می باشد می شوند
گیاهان اکو و سر و صدا را کاهش می دهند. بنابراین کمک خواهند کرد که هر سر و صدایی ناخواسته خارجی را از بین ببرید. اگر دفتر شما در نزدیکی یک بزرگراه یا محل ساخت و ساز واقع شده باشد و شما به دنبال آرامش هستید،درنتیجه یک راه حل جادویی ومفید برای این امر می باشد.
گیاهان یک اثر آرام بخش دارند. یک باغ عمودی در دفتر شما نه تنها کیفیت هوا را که کارکنان در حال نفس کشیدن است را بهبود می بخشد بلکه همچنین به بهبود عملکرد سلامت روانی کمک می کند. وجود گیاهان در مجاور افراد باعث کاهش استرس و افزایش احساس آرامش می شود.

دیوار سبز با رویکرد تصفیه هوا توسط گیاهان می تواند آلودگی هوای فضای اداری را به میزان قابل توجهی کاهش دهد

به نحوی که طبق آزمایشات عبور هوا از دیوار سبز حدود 80% فرمالدئید(بوی تازگی و نو بودن، که سرطانزا است)، 50% تولوئن ، و 10% تری کلرواتیلن را کاهش می دهد.

دیوار سبز کیفیت هوا در یک اتاق را بهبود می بخشند. آنها آلاینده ها و ترکیبات فرار را در هوا کاهش می دهند و همچنین باعث کاهش گرد وغبار که عامل ایجاد آلرژی های مختلف می باشد می شوند

علاوه بر این سیستم آبیاری و گیاهان رطوبت نسبی محیط را تا 60 درصد افزایش می دهند که باعث از بین رفتن عوارض خشکی محیط در سلامت پوست و دستگاه تنفسی خواهد شد.

رویکرد فیلتر کردن محیط توسط دیوار سبز با گیاه (Bio Filter) جزو اصلی ترین توجهات ما در انتخاب گیاهان دیوار سبز می باشد.